Reference

Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na byt Březen / 2016

Dobrý den,
velká spokojenost při vyřizování hypotéky na byt. Zpočátku jsem měl obavy, z toho co vše budu shánět a zařizovat. Obavy byly zbytečné. Pan Kafka vybral momentálně nejvýhodnější produkt na trhu, vše mi vysvětil, poradil a spoustu věcí vyřídil za mne. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat, opět půjdu za panem Kafkou a samozřejmě doporučím pokud se někdo v mém okolí bude ohlížet po hypotéce. Mnohokrát děkuji Lukáš M.
Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na byt Březen / 2016

Vřele doporučuji služby My Hypo. Speciální díky panu Kafkovi, který nevídaně usnadnil průběh vyřizování celé hypotéky, vše vždy ochotně zařídil a dotazy zodpověděl. Věděla jsem díky němu přesné kroky, které je nutno podniknout, byla jsem pravidelně informována o průběhu celé situace. Hladce jsem prošla jindy obtížným zařizováním a jsem s veškerým servisem velice spokojena.
Erika K.
Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na dům Únor / 2016

Dobrý den, byla jsem s vámi velmi spokojena. Ačkoliv jste byl na dovolené v  zahraničí v bance jste vše zařídil a domluvil a hypotéka byla schválena a podepsána velmi rychle- přesně podle mých představ. Když se v mém okolí někdo zmíní, že potřebuje hypotéku, ihned vás doporučuji.

Hořčičkovi

Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na dům Únor / 2016

Rádi bychom Vám s manželem poděkovali za vzorné profesionální a rychlé zprostředkování hypotečního úvěru na náš vysněný malý baráček. I přesto, že naše vyhlídky na kladné vyřízení hypotéky nevypadaly zrovna růžově, díky Vám se to povedlo! Patří Vám náš velký vděk a vřele Vás doporučíme svým známým, kteří budou také uvažovat o vlastním bydlení.
Děkujeme za lidský přístup a ukázání správné cesty vedoucí k cíli. V budoucnu i nadále využijeme Vašich nadstandardních služeb.
S pozdravem Katka a Petr K.
Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na byt Leden / 2016

Chtěl bych Vám za mě i mou přítelkyni velice poděkovat za Vaše neskutečně skvělé a profesionální jednání při vyřizování naší hypotéky na byt. Nebudu lhát, když napíši, že jsem měl ze začátku strach z celého, pro mě do dnes neznámého, světa hypoték. Ale díky Vám to byla doslova neskutečná pohoda. Od začátku až dokonce jste vše zařídil, o všem jste nás velice rychle informoval, všechno jste se nám snažil srozumitelně vysvětlit, a že zrovna v našem případě to nebylo lehké :)
Rozhodně budeme My Hypo, konkrétně hlavně Vás pane Kafko, všem doporučovat.
Patří Vám obrovské DÍKY!!!
Černý T. a Kubová Z.
Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na byt Leden / 2016

Dobrý den pane Kafko,byl jste úžasný!!! Vyřešil jste  u nás i nemožné, kéž by bylo lidí jako jste vy vice. Moc děkujeme za ochotu a pevné nervy, nebylo to vůbec lehké. Velice jste nám pomohl, když jsme něco potřebovali, mohli jsme se na vás obrátit. Velmi si toho vážíme a budeme vás všude dporučovat. Jste nejlepší! David P. a Eliška H.

Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na dům Leden / 2016

Spolupráce s panem Kafkou byla bezproblémová. O nic jsme se nemuseli starat, se vším nám poradil, pomohl a v průběhu celého procesu koupi domku jsme se na něj mohli obrátit s čímkoliv a vždy nám vyšel vstříc. Vyřízení hypotéky bylo rychlé a vše nám bylo perfektně vysvětleno. Skvělé byly i podmínky úvěru. Pan Kafka nám ušetřil mnoho času, čehož si velmi vážíme a spolupráci s ním můžeme jen doporučit. Děkujeme Šárka a Jakub

Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na pozemek Leden / 2016

S vyřízením hypotéky společností Myhypo, konkrétně s prací pana Kafky, jsem byla velmi spokojená. Pan Kafka pracuje rychle, profesionálně, v pruběhu celého procesu informuje klienta o jednotlivých krocích nutných pro vyřízení hypotéky, samostatně navrhuje řešení a postupy, která jsou pro klienta výhodná a zajímavá. Oceňuji profesionalitu podloženou zkušenostmi, duvěryhodnost, samostatnost a efektivitu práce. Klient se nemusí téměr o nic starat. Společnost Myhypo vřele doporučuji. Dana Š.

Hypotéka na výstavbu rodinného domu reference

Hypotéka na dům Říjen / 2015 

Financování koupě rodinného domu jsem absolvoval poprvé a po všem administrování mohu říci, že mně velmi pomohla odborná pomoc ze strany finančního poradce p. Kafky, který poradil, pomohl, spousty věcí vyřídil za mne a co především, sehnal dle mého názoru výhodný finanční produkt. V případě potřeby se opět na něj obrátím a doporučím jej.

Mgr. Jan Č.

Hypotéka na výstavbu rodinného domu reference

Hypotéka na výstavbu rodinného domu Září / 2015 

Pan Kafka nám pomohl k našemu vysněnému domečku. Od rad k prodeji hypotékou zatíženého bytu, přes zajištění velmi výhodného úvěru včetně prodloužené doby fixace, jaký nám nenabídla banka, kde jsme několik let bezproblémově spláceli původní hypotéku, ani banka kde jsme měli mnoho let několik účtů a stavebních spoření, až po pomoc se samotnou koupí pozemku, na němž stavíme dům. A že nešlo jen o pár telefonátů! Při koupi pozemku se nám, jak už to bývá, zkomplikovalo co mohlo jak ze strany prodávajících, tak i při ověřování podpisů a tak dále.. Pan Kafka nám, ale vždy ochotně a výborně poradil a pomohl i se související problematikou, která pro nás byla někdy opravdu španělskou vesnicí. Bonusem bylo i pojištění stavby. Pana Kafku proto doporučujeme všem našim přátelům i kolegům, některým již také skvěle pomohl. Děkujeme za vše Marečkovi

Hypotéka na pořízení bytu reference

Hypotéka na chatu Září / 2015

Váš přístup byl pro mne milé překvapení. Jako hlavní plusy naší spolupráce bych uvedl pružnou komunikaci, schopnost zodpovědět dotazy a poradit i nad rámec vaší pracovní náplně. Určitě vás v budoucnu doporučím. Děkuji. Vratislav K.

Hypotéka na pořízení bytu reference

Hypotéka na byt Září / 2015

Člověk neřeší hypotéku každý den a proto velmi ocení, když se má na koho obrátit. Já jsem měla to štěstí, že jsem dostala kontakt na pana Františka, který mi velmi pomohl. Nejen, že měl se mnou tu trpělivost a vše mi důkladně vysvětlil a probral. Zajistil také perfektní podmínky v bance a já jsem nemusela sama nic řešit, čím mi uspořil spoustu času. Díky němu hypotéka proběhla hladce a v rekordním čase jsem se mohla nastěhovat do nového vlastního bytu. Ještě jednou moc děkuji. Tereza M.

Hypotéka na výstavbu rodinného domu reference

Hypotéka na výstavbu rodinného domu Červenec / 2015

Stavíme rodinný domek, hypotéka byla nutností. Spolupráci s MyHypo si nemůžeme vynachválit. Především s panem Kafkou,který nás zasvětil do celé problematiky hypotéčních úvěrů. Dle našich požadavků a potřeb nám byla doporučena nejlepší možná varianta. Musím říci, že se jedná především o dlouhodobý závázek,který je nutné řešit s odborníky. Proto jsme se rozhodli oslovit server MyHypo. Celkový přehled všech hypoték na trhu, především odborná znalost a péče od samého začátku až po podepsání smlouvy úvěru a další navazující úkony. Ale tím to nekončí, protože péče o nás stále pokračuje. Kdykoliv se potřebuje na něco dotázat, nebo něco upřesnit apod. máme se na koho obrátit a vždy obdržíme rychlou a jasnou odpověď,nebo radu. Navíc nám tato volba ušetřila strašně moc času, nemuseli jsme obíhat hypotéční banky, nemuseli jsme čekat,zda nám banka hypotéku schválí, jaké dokumenty si máme připravit dopředu apod. Vše za nás vyřídil pan Kafka,který přišel již s návrhy,kde a za jakých podmínek hypotéku dostaneme. Navíc další odborná pomoc spolupráce při řešení pojištění byla také na místě. Tímto bychom chtěli i zároveň moc poděkovat za to, s jakou péčí bylo a je o nás postaráno. Nikola T.

Hypotéka na pozemek reference

Hypotéka na pozemek Červenec / 2015

Spolupráce s My Hypo pro mne byla naprosto bezproblémová, především mi ušetřila čas a starosti. V průběhu celého procesu jsem byl detailně instruován, co mě právě čeká a co je třeba z mé strany zařídit. Tímto způsobem jsem byl „doveden“ až do cíle – nejen k vyčerpání hypotečního úvěru, ale až k finálnímu zápisu mého vlastnictví do katastru nemovitostí. S pozdravem, Jan C.

Hypotéka na pořízení bytu reference

Hypotéka na dům Červen / 2015

Velká spokojenost s vyřízením hypotéky na koupi domu. I přes mnoho problému ze strany prodávajícího bylo vše společností My Hypo řešeno velmi rychle a já jako klient jsem byl pouze průběžně informován co a jak se řeší. Profesionální a osobní přístup. Mohu vřele doporučit. Všechno řešeno flexibilně a pro klienta v podstatě bez starostí. Lukáš F.

Hypotéka na pořízení bytu reference

Hypotéka na dům Březen / 2015 

Pan Kafka nám byl doporučen jako skvělý odborník přes vyřizování hypoték. Velmi oceňuji jeho trpělivý přístup k neznalým klientům, jakými jsme byly i my. S jeho pomocí zřízení hypotečního úvěru proběhlo bezproblémově a rychle. Poradil, kde co máme vyřídit z naší strany a také spoustu věcí zařídil za nás. Rádi Vás doporučíme našim přátelům a známým, neboť se mohou připravit na velmi milou a kvalitní spolupráci. Děkujeme a srdečně zdravíme Rita P. a Alena K.

Hypotéka na pořízení bytu reference

Hypotéka na byt Únor  / 2015 

 Se spoluprací s Vámi jsem byl spokojen od samotného výběru vhodné banky, přes realizaci hypotéky, zajištění komunikace s bankou a závěrečné vyřízení všech formalit. V případě potřeby bych se na Vás s důvěrou znovu obrátil. Michal H.

Hypotéka na byt reference

Hypotéka na byt Leden / 2015

Mám-li být upřímný, zprvu jsem měl obavy jít s Váma do zařizování hypotéky, teď už ale vím, že handicap 300 km není pro Vás žádná překážka. Vaše znalosti, nejen kde je to pro nás nejvýhodnější beru jako samozřejmost, když se tím živíte, ale jako velké plus a třešničku na dortu beru oproti jiným makléřům, to, že víte přesně kam zatlačit, komu zavolat, aby byl průběh vyřizování lehký, rychlý a hlavně zdárný. Tímto bychom Vám chtěli z celého srdce s manželkou poděkovat a přejeme plno dalších spokojených zákazníků napříč republikou! Zdraví spokojený zákazník Petr M.

Jsme na telefonu
+420 722 900 388
Zavřít
Zanechte telefon

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Zavřít