Jak to funguje?

timeline_1_konzultace-priprava-a-navrhy-reseni_03_58pxsipka1_58pxtimeline_2_kalkulace-hypoteky_58pxsipka3_58pxtimeline_3_kompletace-podkladu_58pxsipka4_58pxtimeline_4_predschvaleni-hypoteky_58pxsipka2_58pxtimeline_5_oceneni-nemovitosti_58pxsipka1_58pxtimeline_6_schvaleni-hypoteky_58pxsipka2_58pxtimeline_7_podpis-hypoteky_58pxsipka3_58pxtimeline_8_co-po-podpisu-hypoteky_58pxsipka4_58pxtimeline_9_cerpani-hypoteky_58pxsipka1_58pxtimeline_10_splneni-naslednych-podminek_58pxsipka2_58pxtimeline_11_klidne-bydleni_58px

2. Připravíme kalkulaci

Při rozhodování o hypotéce musíte vědět, co vás čeká. Vysvětlíme vám vše, na co se zeptáte. Spočítáme konečnou splátku hypotéky, abyste se mohli správně rozhodnout. A samozřejmě vás upozorníme na poplatky a další náležitosti. Nefandíme produktům, které uměle snižují úrokovou sazbu, ale navyšují měsíční náklady na splátku.

Čím dříve, tím lépe

3. Pomůžeme vám s podklady

Pomůžeme vám s přípravou všech podkladů, které banka potřebuje pro předschválení hypotéky. Poradíme, jak vyplnit formuláře, zařídíme jejich vyzvednutí a doručení bance. Ušetříte si tak čas i námahu. Budete mít přehled, protože o každém kroku vás budeme informovat.

Do 15ti pracovních dní

4. Zařídíme předschválení

Tímto krokem se vyhnete spoustě možných starostí. Dozvíte se, jestli na vybranou hypotéku dosáhnete svým příjmem. Pokud ne, poradíme vám, co je třeba, abyste hypotéku získali. Před složením rezervační zálohy v realitní kanceláři nebo investicí do bydlení si vždy nechte žádost předschválit.

Do 15ti pracovních dní

5. Ocenění nemovitosti

Nekupujte zajíce v pytli. Před investicí je potřeba nechat si odhadnout cenu nemovitosti. Výběr odhadce zařídíme společně s vámi a bankou. Postaráme se o hladké jednání s prodávajícím či realitní kanceláří. Zajistíme odhadci přístup do nemovitosti a dodání všech potřebných podkladů.

Do 15ti pracovních dní

6. Schválení hypotéky

Cíl je na dohled! Podařilo se shromáždit všechny potřebné doklady a zařídit ocenění, hypotéka je předschválená, a vy s koupí nemovitosti souhlasíte. V tomto bodu předáme podklady bance, která zašle hypotéku na schválení a vypracování smluvní dokumentace.

Do 15ti pracovních dní

7. Domluvíme podpis hypotéky

Jakmile bude hypotéka schválená, zašleme vám smluvní dokumenty ke kontrole a domluvíme termín podpisu. Před podpisem s vámi bankéř projde celou smlouvu, vysvětlí vám důležité body a upozorní na povinnosti, které pro vás vyplývají z podpisu.

Do 15ti pracovních dní

8. Máte podepsáno. Co bude následovat?

Po podpisu hypotéky vám vysvětlíme, jak postupovat dál. Čeká vás podpis kupní smlouvy, zástavních smluv, ověřování, zápis na katastru nemovitostí, podepsání pojistné smlouvy, vinkulace a doručení zpět bance. Vše, co půjde, zařídíme my, a budeme vás o tom vždy informovat.

Cca 5 pracovních dní

9. Čerpání hypotéky

V okamžiku, kdy máme pohromadě všechny potřebné podklady, splňujete podmínky čerpání hypotéky. Teď už je potřeba jen váš souhlas.

Cca 5 pracovních dní

10. Splnění následných podmínek

Jste už jen krok od cílové pásky. Nemusíte být ještě majiteli, ještě zbývají následné podmínky z vaší hypotéky. Termíny za Vás hlídáme a upozorňujeme a pomáháme vám vše zdokladovat na banku. Tento proces např. u výstavby trvá i déle než 2 roky. Po celou dobu jsme s vámi

30 dní až 2 roky

11. Klidné bydlení

Končí papírování, můžete se těšit na bydlení. Ještě zkontrolujeme splnění všech podmínek a předáme informaci, že hypotéka je náležitě uzavřená. Jsme rádi, že jsme vás mohli doprovodit na cestě k vlastnímu bydlení. Budeme tu pro vás i kdykoli v budoucnu.

30 dní až 2 roky

Jsme na telefonu
+420 722 900 388
Zavřít
Zanechte telefon

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Zavřít